Χορηγία 20 ψηφιακών θερμομέτρων από το Ίδρυμα Ευγενίδου στα Σχολεία της Σίφνου

ΧΟΡΗΓΙΑ 20 ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΩΝ

ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΗΣ ΣΙΦΝΟΥ

Στο πλαίσιο των μέτρων που λαμβάνονται για την προστασία των μαθητών και μαθητριών από τον Covid-19, το ΙΔΡΥΜΑ ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ χορήγησε στα Σχολεία της Σίφνου είκοσι (20) ψηφιακά θερμόμετρα, τα οποία παραδόθηκαν σήμερα το πρωί από τη Δήμαρχο στους Διευθυντές και στις Διευθύντριες των Σχολικών Μονάδων.
Απευθύνουμε θερμές ευχαριστίες στο ΙΔΡΥΜΑ ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ, στον Πρόεδρό του κ. Λεωνίδα Δημητριάδη – Ευγενίδη και στα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου για τη σημαντική προσφορά τους!
Σίφνος, 13.9.2021