Δήμος Σίφνου: Έναρξη εργασιών εκσκαφών και κατασκευής των δικτύων αποχέτευσης στο τμήμα του Αγίου Λουκά και συγκεκριμένα από το στενό που οδηγεί στην Πλατεία του Αγίου Γεωργίου Αφέντη. (02.04.2021)

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι από σήμερα, Παρασκευή 02/04/2021 ξεκινούν οι εργασίες εκσκαφών και κατασκευής των δικτύων αποχέτευσης στο τμήμα του Αγίου Λουκά και συγκεκριμένα από το στενό που οδηγεί στην Πλατεία του Αγίου Γεωργίου Αφέντη.
Για λόγους ασφαλείας απαιτείται ιδιαίτερη προσοχή από τους κατοίκους κατά τη μετακίνησή τους στο τμήμα αυτό. Παρακαλούμε, να ΜΗΝ παρκάρετε πάσης φύσεως οχήματα (αυτοκίνητα και δίκυκλα) στο ιδιόκτητο Parking του οποίου η πρόσβαση γίνεται από το συγκεκριμένο δρομάκι, για τη δική σας διευκόλυνση (και όσα είναι ήδη σταθμευμένα να απομακρυνθούν).

• Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984 617 653.

Σίφνος, 02.04.2021

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ