Πρόσκληση έκτακτης συνεδρίασης Λιμενικού Ταμείου Σίφνου-Κιμώλου (3/7/2020)

Σας προσκαλώ σε έκτακτη συνεδρίαση που θα γίνει στο Δημοτικό Κατάστημα στην Απολλωνία, στην αίθουσα συνεδριάσεων «Κώστας Κορωναίος»,  στις 3 Ιουλίου 2020, ημέρα Παρασκευή  και ώρα 20:00μ.μ, για συζήτηση και λήψη αποφάσεων:

1. Λήψη απόφασης σχετικά με τη διοργάνωση του ATROMITOS RACE 2020 Κολυμβητικός και δρομικός αγώνας στον Πλατύ Γιαλό Σίφνου.
  2. Επικαιροποίηση της απόφασης 68/2019 (ΑΔΑ:ΨΩΥ7ΟΡΙΦ-1Τ5) για την τοποθέτηση πλωτής εξέδρας 65,50 τ.μ. για εποχική χρήση στο λιμένα Καμαρών.
  3. Ενημέρωση σχετικά με τη λειτουργία ΔΛΤ Σίφνου- Κιμώλου.

Ο Πρόεδρος του Λιμενικού Ταμείου Σίφνου-Κιμώλου

Διαμαντής Απόστολος