Πρόσκληση συνεδρίασης Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Σίφνου-Κιμώλου (07.03.2020)

Σας προσκαλώ σε τακτική συνεδρίαση που θα γίνει στο Δημοτικό Κατάστημα στην Απολλωνία, στην αίθουσα συνεδριάσεων «Κώστας Κορωναίος»,  στις 7 Mαρτίου 2020, ημέρα Σάββατο  και ώρα 15:00 μ.μ. , για συζήτηση και λήψη απόφασης:

1. Αίτηση κου Απόλλωνα Δημητρίου για εκμίσθωση χώρου στην περιοχή του λιμένα Καμαρών
  2. Αίτηση κας Μαλβίνας Τσιώρα για παραχώρηση χώρου Λιμενικού Ταμείου στο αλιευτικό καταφύγιο του Πλατύ Γιαλού
  3. Αίτηση κας Μενεγάκη Παρασκευής για παραχώρηση παραλιακού χώρου στις Καμάρες  για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός της
  4. Αίτηση κας Σκλάβαινας Ευσταθίας (ΚΥΜΑ) για παραχώρηση παραλιακού χώρου στις Καμάρες  για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός της
  5. Αίτηση κας Σκλάβαινας Ευσταθίας  ( ΚΥΜΑ ΒΑΥ)  για παραχώρηση παραλιακού χώρου στις Καμάρες  για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός της
  6. Αίτηση DOTTA IVAN – ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ε.Ε.  για παραχώρηση παραλιακού χώρου στις Καμάρες  για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός τους.
  7. Αίτηση κου Γκούμα Χρήστου  για παραχώρηση παραλιακού χώρου στις Καμάρες   για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός του .
  8. Αίτηση κου Ατσόνιου Αγγέλου για παραχώρηση παραλιακού χώρου στις Καμάρες   για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός του .
  9. Αίτηση RAC S.A. για παραχώρηση παραλιακού χώρου στις Καμάρες για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός της.
  10. Αίτηση κου Κακάκη Γεώργιου – Μαρίνου για παραχώρηση παραλιακού χώρου στο Φάρο  για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός του .
  11. Αίτηση κου Λεμονή Φραγκίσκου για παραχώρηση παραλιακού χώρου στον Πλατύ Γιαλό  για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός του .
  12. Αίτηση κας Krason Magdalena για παραχώρηση παραλιακού χώρου στον Πλατύ Γιαλό  για εξυπηρέτηση πελατών καταστήματός της .

Ο Πρόεδρος του Λιμενικού Ταμείου Σίφνου-Κιμώλου

Διαμαντής Απόστολος