Πρόσκληση κατεπείγουσας συνεδρίασης -διά περιφοράς- του Δημοτικού Συμβουλίου Σίφνου( 26.10.2020)

icons1 18

Λαμβάνοντας υπόψη τις διατάξεις του άρθρου 10, παρ. 1, της Πράξης Νομοθετικού Περιεχομένου “Κατεπείγοντα μέτρα αντιμετώπισης των αρνητικών συνεπειών της εμφάνισης του κορωνοϊού COVID-19 και της ανάγκης περιορισμού της διάδοσής του” (Φ.Ε.Κ. Α΄ 55/11.03.2020), σας προσκαλώ την 26η Οκτωβρίου 2020, ημέρα Δευτέρα, έως τις 10:30, σε κατεπείγουσα διά περιφοράς συνεδρίαση, με θέμα:

– Συμμετοχή του Δήμου Σίφνου στο Χρηματοδοτικό Πρόγραμμα του Ταμείου Παρακαταθηκών και
Δανείων «Επιχορήγηση μελετών ωρίμανσης έργων των ΟΤΑ»

Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου

Χρυσίνης Νικόλαος