Πρόσκληση σε ειδική, διά ζώσης συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Σίφνου (24.02.2024)

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΣΙΦΝΟΥ

Πρόσκληση (Αρ. πρωτ.: 845/20.02.2024)

Προσκαλείσθε σε ειδική δια ζώσης συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις, στην αίθουσα συνεδριάσεων «ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ» στο Δημοτικό Κτήριο στο Στενό της Απολλωνίας, το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 15:30, για συζήτηση και λήψη απόφασης στο μοναδικό θέμα της ημερήσιας διάταξης:

-Ψήφιση προϋπολογισμού Εσόδων – Δαπανών Δήμου Σίφνου για το οικ. έτος 2024 (ΕΙΣΗΓΗΤΡΙΑ: Η Δήμαρχος & Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Μαρία Εμμ. Ναδάλη)

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ.

ΧΡΥΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ