• Αρχική
  • Προκηρύξεις
  • Δήμος Σίφνου: Παράρτημα ανακοινώσεων Συμβάσεων εργασίας ορισμένου χρόνου (Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: από Τρίτη 29/8 έως και Πέμπτη 7/9)

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ

ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (ΣΟΧ)

Το Παράρτημα που ακολουθεί, ως αναπόσπαστο τμήμα των ανακοινώσεων συμβάσεων εργασίας ορισμένου χρόνου (ΣΟΧ), περιλαμβάνει: 1) τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την έγκυρη συμμετοχή των υποψηφίων στη διαδικασία επιλογής και 2) τις οδηγίες για τη συμπλήρωση του, κατά περίπτωση εντύπου της αίτησης – υπεύθυνης δήλωσης με κωδικό εντυπο Α.Σ.Ε.Π. ΣΟΧ 1ΠΕ/ΤΕ ή ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ, το οποίο χρησιμοποιείται για τη συμμετοχή σε διαδικασίες πρόσληψης με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου σε υπηρεσίες ή νομικά πρόσωπα του Δημοσίου ή ΟΤΑ ή νομικά πρόσωπα των ΟΤΑ, σε συνδυασμό με επισημάνσεις σχετικά με τα προσόντα και τα βαθμολογούμενα κριτήρια κατάταξης των υποψηφίων σύμφωνα με τις ισχύουσες κανονιστικές ρυθμίσεις.

πατήστε παρακάτω για τα έγγραφα

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ ΣΟΧ 2 2023

ΕΝΤΥΠΟ ΣΟΧ 2 ΔΕ ΥΕ