Πρόσκληση κατεπείγουσας συνεδρίασης – δια περιφοράς – Δημοτικού Συμβουλίου Σίφνου (30.12.2020)

Λαμβάνοντας υπόψη τις διατάξεις του άρθρου 10, παρ. 1, της Πράξης Νομοθετικού Περιεχομένου “Κατεπείγοντα μέτρα αντιμετώπισης των αρνητικών συνεπειών της εμφάνισης του κορωνοϊού COVID-19 και της ανάγκης περιορισμού της διάδοσής του” (Φ.Ε.Κ. Α΄ 55/11.03.2020), σας προσκαλώ την 30η Δεκεμβρίου 2020, ημέρα Τετάρτη έως τις  15:00, σε  κατεπείγουσα  διά περιφοράς συνεδρίαση, με θέμα:

• Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο για τη 10η αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου Σίφνου οικονομικού έτους 2020, ύστερα από απόφαση – εισήγηση της Οικονομικής Επιτροπής (ΕΙΣΗΓΗΤΡΙΑ: Η Δήμαρχος & Πρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής Μαρία Εμμ. Ναδάλη)

Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου

Χρυσίνης Νικόλαος