Ο Παντελής Θαλασσινός, παρέα με τη Νανά Μπινοπούλου και την ορχήστρα του, ταξιδεύει το κοινό μέσα από μονοπάτια χαράς, αλλά και πιο ιδιαίτερων στιγμών(Τετάρτη 10 Αυγούστου, ώρα 21:30 )

• Αρχική
  • Events

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ

ΝΑΝΑ ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

Ο Παντελής Θαλασσινός, παρέα με τη Νανά Μπινοπούλου και την ορχήστρα του, ταξιδεύει το κοινό μέσα από μονοπάτια χαράς, αλλά και πιο ιδιαίτερων στιγμών.

Ερμηνεύει τραγούδια από την εποχή των Λαθρεπιβατών, μέχρι σήμερα, αλλά και κομμάτια άλλων καλλιτεχνών και συνθετών.

Τραγούδια, που αντέχουν στο χρόνο, τραγούδια που μας συντροφεύουν μια ζωή, τραγούδια που τον έχουν καταξιώσει ως δημιουργό, αλλά και ως ερμηνευτή.

Τετάρτη 10 Αυγούστου, ώρα 21:30

Στη Μαρούσα (Απολλωνία)