• Αρχική
  • Γραφείο Τύπου
  • Ανακοινώσεις - Γραφείο Τύπου
  • Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία αποχέτευσης : Ο δρόμος από το Αρτοποιείο του ΒΕΝΙΟΥ έως τον Ιερό Ναό της Παναγίας Κόγχης στον Αρτεμώνα θα παραμείνει κλειστός, λόγω εργασιών αποκατάστασης των πλακόστρωτων.

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από αύριο Τρίτη 06/07/2021 και ώρα 14:00μ.μ έως την Τετάρτη 7/07/2021 και  ώρα 10:00π.μ, ο δρόμος από το Αρτοποιείο του ΒΕΝΙΟΥ έως τον Ιερό Ναό της Παναγίας Κόγχης στον Αρτεμώνα θα παραμείνει κλειστός, λόγω εργασιών αποκατάστασης των πλακόστρωτων.
Ζητάμε για άλλη μια φορά την κατανόηση και την προσοχή σας για λόγους ασφαλείας και για τη διευκόλυνση των εργασιών.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Σίφνος, 05.07.2021
ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ