Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Ύδρευσης – Αποχέτευσης : Έναρξη εργασιών πλακόστρωσης στον οικισμό του Αρτεμώνα και συγκεκριμένα από την Παναγία Κόγχη με κατεύθυνση την κεντρική πλατεία του Αρτεμώνα.

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από σήμερα  Δευτέρα 10/05/2021, ξεκίνησαν οι εργασίες πλακόστρωσης στον οικισμό του Αρτεμώνα και συγκεκριμένα από την Παναγία Κόγχη με κατεύθυνση την κεντρική πλατεία του Αρτεμώνα.
Για το λόγο αυτό ο δρόμος θα είναι κλειστός για πάσης φύσεως οχήματα, ενώ και οι πεζοί θα πρέπει να περιορίσουν τις μετακινήσεις στους στο συγκεκριμένο σημείο μόνο στις απολύτως απαραίτητες και να φροντίσουν να εξυπηρετούνται για λίγο από παρακείμενα δρομάκια.
Ζητάμε για άλλη μια φορά την κατανόηση και την προσοχή σας για λόγους ασφαλείας σας και για τη διευκόλυνση των εργασιών.
Σε   περίπτωση   που χρειάζεστε   περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Σίφνος, 10.05.2021

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ