Δήμος Σίφνου: Πρόγραμμα στειρώσεων για αδέσποτα γατάκια

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΕΙΡΩΣΕΩΝ

Αγαπητές φίλες,
Αγαπητοί φίλοι,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εντός των επόμενων ημερών ο Δήμος μας θα πραγματοποιήσει για δεύτερη χρονιά πρόγραμμα στειρώσεων για αδέσποτα γατάκια.
Το πρόγραμμα υλοποιείται σε συνεργασία με το Φιλοζωικό Σωματείο Σίφνου Sifnos for Animals μέχρι εξαντλήσεως του εγκεκριμένου ποσού (ύψους 2.500,00€).

Για δηλώσεις συμμετοχής στο πρόγραμμα και ραντεβού, παρακαλούμε: -να αποστείλετε e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Sifnosforanimals@gmail.com -να αποστείλετε μήνυμα στο inbox στη σελίδα του Σωματείου (στο facebook): Sifnos for Animals – Φιλοζωικό Σωματείο Σίφνου.

Σίφνος, 14.5.2021