Εργασίες ασφαλτόστρωσης οδού Αρτεμώνα – Απολλωνίας : Πορεία εργασιών

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ
ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗΣ ΟΔΟΥ ΑΡΤΕΜΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ: ΠΟΡΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΩΝ
Αγαπητές φίλες & αγαπητοί φίλοι,
Σας γνωρίζουμε ότι οι εργασίες ασφαλτόστρωσης στο δίκτυο “Αρτεμώνα – Απολλωνίας” θα συνεχιστούν:
-την Παρασκευή 10.07.2020, ώρες 14:00 – 20:00,
-το Σάββατο 11.7.2020, ώρες 08:00 – 13:00, οπότε, καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα ολοκληρωθούν.
Κατά τις ώρες εκτέλεσης των εργασιών, η αφετηρία των λεωφορείων θα είναι στην Απολλωνία. Επίσης, δε θα είναι εφικτή η διέλευση των φορτηγών αυτοκινήτων.

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ:
-Οι μετακινήσεις με τροχοφόρα να περιοριστούν κατά τις ώρες εκτέλεσης των εργασιών στις απολύτως αναγκαίες.
-Η κίνηση των τροχοφόρων να γίνεται με ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ στα σημεία του οδικού δικτύου στα οποία εκτελούνται εργασίες.
Σας ευχαριστούμε!
Σίφνος, 9.7.2020