Dimos Synantiseis

Σας ενημερώνουμε ότι, στο πλαίσιο της όσο το δυνατόν καλύτερης προετοιμασίας όλων, φορέων και επαγγελματιών, για την υποδοχή των επισκεπτών στο νησί μας, πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 25.5.2020, συνάντηση της Δημάρχου με την Πρόεδρο του Συλλόγου Ιδιοκτητών Ενοικιαζομένων Δωματίων & Διαμερισμάτων Σίφνου κα Μόσχα Διαρεμέ και με εκπροσώπους ξενοδόχων.

Επίσης, σήμερα πραγματοποιήθηκε σύσκεψη του Συντονιστικού Οργάνου Πολιτικής Προστασίας, με σκοπό το συντονισμό των ενεργειών του Δήμου και την εκπόνηση σχεδίου δράσης ενόψει της τουριστικής περιόδου.

Σίφνος, 26.5.2020