ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Aftokinito Dorea

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την εταιρεία Autohellas Hertz, προσωπικά την κυρία Εμμανουέλα Βασιλάκη και την κα Δέσποινα Ψιστάκη, που ανταποκρίθηκαν σε σχετικό αίτημα της Κ.Ε.Δ.Ε. και του Προέδρου της κ. Δημήτρη Παπαστεργίου και διέθεσαν στο Δήμο μας όχημα για την εξυπηρέτηση των αναγκών του προγράμματος «Βοήθεια στο Σπίτι».

Ευχαριστούμε ακόμα τον κ. Νίκο Ραγκούση, station manager στο κατάστημα της Autohellas Hertz στην Πάρο, από το οποίο διατέθηκε το αυτοκίνητο, τύπου CITROEN C3, καθώς και τους καλούς φίλους που φρόντισαν για τη μεταφορά του στη Σίφνο: τον αγαπημένο μας καλλιτέχνη κ. Παντελή Θαλασσινό, τον κ. Γιάννη Μπρούση και τον κ. Γιώργο Σαρρή.

Ας κρατήσουμε όλοι και μέσα από αυτή την κίνηση το μήνυμα αλληλεγγύης και την ενωτική δύναμή της, που φέρνει αισιοδοξία!

Σίφνος, 15.5.2020