Αποφάσεις Επιτροπής Τουριστικής Ανάπτυξης & Προβολής Σίφνου (10.04.2020)

Touristiki Epitropi skype

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤOΣ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ 3ης ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ, ΣΙΦΝΟΣ 10-04-2020

ΘΕΜΑ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΜΑΤΟΣ
1ο Συνέντευξη μέσω του Skype, εντός της ερχόμενης εβδομάδας, με την έγκριτη Ιταλίδα δημοσιογράφο κα Paola Giovanettoni. Η Επιτροπή Τουριστικής Ανάπτυξης & Προβολής Σίφνου ενέκρινε ομόφωνα την πραγματοποίηση αυτής της συνέντευξης.

Σημείωση: Το σύνολο της συνεδρίασης –μέσω τηλεδιάσκεψης- είναι καταγεγραμμένο σε βιντεοσκοπημένα πρακτικά που τηρούνται στον Δήμο (Γραφείο Δημοτικού Συμβουλίου).

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΥ