ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ
Αγαπητές φίλες & φίλοι,
Ακολουθεί το ειδικό έντυπο που λάβαμε σήμερα από την ΚΕΔΕ και αφορά στην έκδοση βεβαίωση μετακίνησης για τη σίτιση αδέσποτων ζώων εντός των ορίων του Δήμου μας.
Η βεβαίωση θα εκδίδεται από το Δήμο και, εκτός από τα στοιχεία του φυσικού προσώπου, θα περιλαμβάνει τον τόπο στον οποίο βρίσκονται τα αδέσποτα καθώς και τις ημέρες – ώρες σίτισής τους (μέγιστο 3 ώρες).
Το έντυπο βρίσκεται και στον ιστότοπο της ΚΕΔΕ https://www.kedke.gr
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ για το ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ:
Τηλ.: 2284360330
e-mail: dimotis@sifnos.gr
Σίφνος, 26.3.2020
![](https://dimos.sifnos.gr/wp-content/uploads/2020/03/91216964_2877616962285199_7511692020230914048_n-1.jpg)