ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΑ.Λ. ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΒΑΤΗ

Katavati 180220

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από σήμερα Τρίτη 18.2.2020 και για 2 έως 3 μέρες (αναλόγως της πορείας των εργασιών), δε θα επιτρέπεται η διέλευση των οχημάτων από το τμήμα του δρόμου που οδηγεί από το ΕΠΑ.Λ. προς τον οικισμό της Καταβατής.

• Οι μαθητές των σχολείων θα επιβιβάζονται και θα αποβιβάζονται από το  λεωφορείο έξω από το super market του κ. Διαρεμέ Μάριου.
  • Οι μαθητές που τους εξυπηρετεί το λεωφορείο από του Μαλόγριου για το Δημοτικό Σχολείο θα επιβιβάζονται στις 07:50 π.μ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΚΑΡΕΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλ. 6984617653.

Σίφνος, 18.2.2020

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ