1η Συνάντηση ενημέρωσης δημοτών (11.01.2020)

Idryma Prokou Sifnos

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

1η Συνάντηση ενημέρωσης

Ίδρυμα Πρόκου, Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020, 18:00

Έχουν περάσει ήδη τέσσερις μήνες από την ανάληψη των καθηκόντων μας στο Δήμο Σίφνου.

Τέσσερις μήνες με αγωνίες και αγώνες, με μόχθο και πολλή προσπάθεια να αντιμετωπίσουμε τα μικρά και τα μεγάλα προβλήματα που αδιάκοπα αναφύονται.

Πιστοί στην υπόσχεσή μας, ετοιμάζουμε την πρώτη συνάντηση μαζί σας για να σας ενημερώσουμε για όσα έγιναν ή δεν έγιναν, για όσα πρόκειται να γίνουν, για τα επόμενα βήματά μας. Και φυσικά για να σας ακούσουμε.

Σας καλούμε λοιπόν, το Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020, στις 18:00, στο Ίδρυμα Πρόκου, στην Απολλωνία.

Θα ακολουθήσουν ενημερωτικές συναντήσεις σε όλους τους οικισμούς του νησιού μας.

Καλές Γιορτές!