Ο Σταμάτης Χατζηευσταθίου στη Σίφνο (Αθλητικό Κέντρο Σίφνου, Μαρούσα – Απολλωνία, την Παρασκευή 11/8 στις 21:30)

• Αρχική
  • Events

Ο Σταμάτης Χατζηευσταθίου στη Σίφνο

Ο χαρισματικός τραγουδοποιός, στο πλαίσιο των καλοκαιρινών του συναυλιών, έρχεται για μια ιδιαίτερη συναυλία στη Σίφνο (Αθλητικό Κέντρο Σίφνου, Μαρούσα – Απολλωνία, την Παρασκευή 11/8 στις 21:30). Ακολουθώντας το γοητευτικά μοναχικό του δρόμο, που με τη χαρακτηριστική του φωνή και τους άλλοτε πολιτικούς κι άλλοτε ερωτικούς στίχους του, ανοίγει την αγκαλιά του στον κόσμο και μοιράζεται τα νέα του τραγούδια καθώς και τραγούδια από παλαιότερες δισκογραφικές δουλειές του. Ο δημιουργός και ερμηνευτής του «Όσα το νησί αγγίζει» τραγούδι της Σίφνου, θα δώσει το δικό του χρώμα σε μια μαγική βραδιά στην Απολλωνία. Μαζί του οι μουσικοί: Άκης Κατσουπάκης: πιάνο-keyboard Αλέξανδρος Στενάκης: κλαρίνο Άκης Σαγάνης: τύμπανα Διονύσης Κοκόλης: τρομπέτα Μίμης Ντούτσουλης: μπάσο Επιμέλεια ήχου-σχεδιασμός φωτισμού: Φώτης Ρίτσαρντ Κοκαβέσης Ενορχήστρωση-καλλιτεχνική επιμέλεια: Άκης Κατσουπάκης Οργάνωση παραγωγής: «Φιλόδραση»

Ημερομηνία

Αυγ 11 2022