Ανακοίνωση

Αγαπητοί συνδημότες και αγαπητές συνδημότισσες, οι πρώτοι επισκέπτες του νησιού μας καταφθάνουν για να περάσουν τις Άγιες ημέρες του Πάσχα που ακολουθούν, σηματοδοτώντας και την έναρξη της νέας καλοκαιρινής περιόδου.

Για τον λόγο αυτό, κρίνεται αναγκαίο, οι δημοτικοί χώροι στάθμευσης της Κοινότητας του Αρτεμώνα να είναι έτοιμοι να εξυπηρετήσουν την ανάγκη στάθμευσης τόσο των δικών μας οχημάτων όσο και των επισκεπτών που θα επιλέξουν το νησί μας.

Θερμή παράκληση, λοιπόν, να απομακρυνθούν άμεσα από τους δημοτικούς χώρους στάθμευσης αντικείμενα όπως τρέιλερ, σκάφη κ.λπ. έως και το τέλος Σεπτεμβρίου.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία!

Τις θερμότερες ευχές μας για ένα Καλό Πάσχα!

Κοινότητα Αρτεμώνα