• Αρχική
  • Διαγωνισμοί
  • ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ( ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ « ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ Ν ΣΙΦΝΟΥ . »

1Α ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ Αποκομιδή Απορριμμάτων και Καθαρισμός Κοινοχρήστων χώρων του Δήμου Σίφνου διάρκειας τριών ετών (ΑΡΧΕΙΟ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ)
1Β ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αποκομιδή Απορριμμάτων και Καθαρισμός Κοινοχρήστων χώρων του Δήμου Σίφνου διάρκειας τριών ετών (ΑΡΧΕΙΟ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΔΑΜ)

2 ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ»,ΤΗΣ Ν ΣΙΦΝΟ (ΑΡΧΕΙΟ ….ΥΔΡΕΥΣΗ….)

πατήστε παρακάτω για το έγγραφο

ΥΔΡΕΥΣΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ