• Αρχική
  • Ανακοινώσεις
  • Δήμος Σίφνου – Ανακοίνωση: Εργασίες καθαρισμού και συντήρησης της κεντρικής δεξαμενής υδροδότησης στη θέση ΚΑΔΕΣ. (26.02.2024)
Αγαπητοί συνδημότες,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου ο Δήμος μας θα εκτελέσει  εργασίες καθαρισμού και συντήρησης της κεντρικής δεξαμενής υδροδότησης που βρίσκεται στην περιοχή ΚΑΔΕΣ.
Για την εκτέλεση των εργασιών θα παρουσιαστούν προσωρινές διακοπές στην υδροδότηση, η διάρκεια των οποίων θα εξαρτάται από το είδος των απαιτούμενων, ανά περίπτωση, εργασιών.
Για περαιτέρω διευκρινίσεις μπορείτε να επικοινωνείτε με τον αρμόδιο Αντιδήμαρχο κ. Μανώλη Φουτουλάκη , στο τηλέφωνο 6974434771.
Με τη διαβεβαίωση ότι θα καταβληθεί προσπάθεια για την όσο το δυνατόν λιγότερη ταλαιπωρία των καταναλωτών, σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία!
Σίφνος, 23/02/2024
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ