• Αρχική
  • Ανακοινώσεις
  • Υπηρεσία Ύδρευσης – Αποχέτευσης : Ανακοίνωση – ο δρόμος από Αγία Μαρίνα Καμαρών προς Βορεινή- Άγιο Συμεών θα είναι τελείως κλειστός για μεγάλα οχήματα (13 – 22 Μαρτίου 2023)

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ- ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι από τη Δευτέρα 13 Μαρτίου 2023 και για 10 ημέρες περίπου έως 22 Μαρτίου 2023, ο δρόμος από Αγία Μαρίνα Καμαρών προς Βορεινή- Άγιο Συμεών θα είναι τελείως κλειστός για μεγάλα οχήματα λόγω εργασιών επέκτασης του δικτύου αποχέτευσης.

Για το λόγο αυτό όσοι θέλουν να εξυπηρετηθούν με μικρό όχημα θα χρησιμοποιούν το δρόμο από το ποτάμι του Λειβαδά. Τα μεγάλα οχήματα θα πηγαίνουν από το Τρουλάκι.

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 09.03.2023

ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ