Πρόσκληση συνεδρίασης Δ.Σ. Πολιτιστικού Κέντρου Σίφνου “Μαριάνθη Σίμου” (28.02.2023)

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΦΝΟΥ-ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΙΜΟΥ.  Αρτεμώνας Σίφνου, 24.2.2023.

Αρτεμώνας Σίφνου -840 03 – ΣΙΦΝΟΣ.              Αρ. Πρ. :  20|Παρασκευή, 24.2.2023.

==============

Προς τα Τακτικά Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου μας σε τακτική συνεδρίαση :

κ. Αντ. Ελ. Κορακή, Αντιπρόεδρο, κ. Κων. Αθ. Κασιώτη, κα Φιλίππα Αντ. Σπίθα, κα Γεωργία Φρ. Γεωργούλη, κα Μαργ. Μιχ. Καράβου και κ. Θεόδ. Γ. Πολενάκη.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ : ΔΗΜΑΡΧΟ ΣΙΦΝΟΥ, κα Μαρία Εμμ. Ναδάλη.

Σάς προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση την ερχόμενη Τρίτη|28η Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 11.00’  στην αίθουσα του Πολιτιστικού Κέντρου  για συζήτηση και έκδοση απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1.-‘Εκδοση απόφασης για την έγκριση του Προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2023 του Πολιτιστικού Κέντρου, μετά την υπ΄ αριθμό:271|23.2.2023 θετική  γνώμη του «Παρατηρητηρίου Οικονομικής Αυτοτέλειας Ο.Τ.Α.» του Υπουργείου Εσωτερικών.

2.- Συζήτηση και ψήφιση του «Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης» [Ο.Π.Δ.] για το οικονομικό έτος 2023.

Με Εκτίμηση,

Ο Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του