Πρόσκληση συνεδρίασης Δ.Σ. Πολιτιστικού Κέντρου Σίφνου “Μαριάνθη Σίμου” (14.01.2023)

wcag

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΦΝΟΥ-ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΙΜΟΥ.

Σίφνος, Δευτέρα/9.1.2023.

Αρτεμώνας Σίφνου – 840 03.

Αρ. Πρωτοκ.:  3  /9.1.2023.

ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ  Π.Κ.Σ.-Μ.Σ. 2023-

Πρόσκληση.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ : Δήμαρχο Σίφνου, Κυρία ΜΑΡΙΑ ΕΜΜ.  ΝΑΔΑΛΗ.

Προς τα Τακτικά Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου μας σε ειδική συνεδρίαση-διά ζώσης και με τηλεδιάσκεψη-για ψήφιση ή μη του Προϋπολογισμού του Πολιτιστικού Κέντρου για το οικονομικό έτος 2023 :

κ. Αντ. Ελ. Κορακή, κ. Κων. Αθ. Κασιώτη, κα Φιλίππα Αντ. Σπίθα, κα Γεωργία Φρ. Γεωργούλη, κα Μαργαρ. Μιχ. Καράβου και κ. Θεόδ. Γ. Πολενάκη.

Σας προσκαλούμε σε ειδική συνεδρίαση το ερχόμενο Σάββατο/14η Ιανουαρίου 2023 και ώρα : 11.00΄ π.μ. . Αποκλειστικό θέμα μας είναι η συζήτηση και η ψήφιση ή μη του Προϋπολογισμού του ‘’ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΙΦΝΟΥ-ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΙΜΟΥ΄΄  για το αρξάμενο οικονομικό έτος.

Το σχέδιο επί του Προϋπολογισμού/2023,  με τις προτεινόμενες καταχωρήσεις,  σας έχει ήδη αποσταλεί. Για κάθε διευκρίνιση ή αμφισβήτηση, παραμένομε στη διάθεσή σας.

Με  Εκτίμηση,

Ο Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου,