Δήμος Σίφνου: Ανακοίνωση για Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις

Ο Δήμος Σίφνου, ο Πολιτιστικός Σύλλογος και ο Σύλλογος Γυναικών Σίφνου “Το Σμάρι”,  σε συνεργασία με τοπικούς φορείς, εκπαιδευτικούς, εθελοντές, εθελόντριες  οργανώνουν το Χριστουγεννιάτικο Πρόγραμμα Εκδηλώσεων 2022-2023.

Το ταξίδι …προς τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά  ξεκινάει με το “άναμμα” του δέντρου στις 12 Δεκεμβρίου, ανήμερα της εορτής του Αγίου Σπυρίδωνα, και ώρα 19:00, στη Μαρούσα, με την παρουσία του Σεβασμιώτατου Μητροπολίτη Σύρου & Σίφνου κ. Δωροθέου Β.

Το αναλυτικό πρόγραμμα θα ανακοινωθεί σύντομα