• Αρχική
  • Ανακοινώσεις
  • Δήμος Σίφνου: Έναρξη εργασιών αποκατάστασης των σκαμμάτων στο δρόμο Απολλωνία-Καμάρες, στο σημείο που βρίσκεται το κεντρικό αντλιοστάσιο (11/04/2022)

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 11 Απριλίου 2022 θα αρχίσουν οι εργασίες για την αποκατάσταση των σκαμμάτων στο δρόμο Απολλωνία-Καμάρες, στο σημείο που βρίσκεται το κεντρικό αντλιοστάσιο. Για το λόγο αυτό η κυκλοφορία θα γίνεται από το ένα ρεύμα του δρόμου και θα πρέπει οι οδηγοί να κινούνται με πολύ μικρή ταχύτητα και να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί κατά τις μετακινήσεις τους.

Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία.

Σίφνος, 8/04/2022

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ