Υπηρεσία Ύδρευσης -Αποχέτευσης : Ανακοίνωση – Από σήμερα Τετάρτη 16/03/2022 δόθηκε το ένα ρεύμα κυκλοφορίας στον αμαξωτό δρόμο Απολλωνίας προς Εξάμπελα – Καταβατή έξω από το φούρνο "Γλυκιά Ματιά"

wcag

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι από σήμερα Τετάρτη 16/03/2022 δόθηκε το ένα ρεύμα κυκλοφορίας στον αμαξωτό δρόμο Απολλωνίας προς Εξάμπελα – Καταβατή έξω από το φούρνο “Γλυκιά Ματιά”.
Θα επιτρέπεται η κυκλοφορία μόνο μικρών οχημάτων και δικύκλων τα οποία θα κινούνται με ευθύνη των οδηγών, μικρή ταχύτητα και με μεγάλη προσοχή.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 16.03.2022                                ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ