Συνεχίζονται τα ενημερωτικά Webinar του Επιμελητηρίου Κυκλάδων σε συνεργασία με το Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών 2022

Σας ενημερώνουμε για τα επόμενα δύο ενημερωτικά Webinar που διοργανώνει το Επιμελητήριο Κυκλάδων σε συνεργασία με το Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών:
– 2 Μαρτίου 2022 με θέμα:  Οι κυριότερες ασθένειες κηπευτικών, εσπεριδοειδών και αμπέλου στις Κυκλάδες.
– 9 Μαρτίου 2022 με θέμα: Ζωικοί εχθροί καλλιεργούμενων φυτών και η ολοκληρωμένη αντιμετώπισή τους.
Περισσότερες πληροφορίες και για την υποβολή αίτησης συμμετοχής στο σύνδεσμο: https://www.e-kyklades.gr/articles/article.jsp?context=103&categoryid=1002&articleid=64968 ή δείτε το συνημμένο δελτίο τύπου.