Δήμος Σίφνου – Ανακοίνωση: Αποκατάσταση  πλακόστρωτου στον Αρτεμώνα (στη θέση «Τέντα»)

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: Αποκατάσταση  πλακόστρωτου στον Αρτεμώνα (στη θέση «Τέντα»)

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο, Σάββατο 12/2,  και την Κυριακή 13/2 θα παραμείνει κλειστός για τροχοφόρα ο δρόμος από την Πλατεία του Αρτεμώνα  έως την Παναγία την Κόχη, για την εκτέλεση των εργασιών αποκατάστασης του πλακόστρωτου (στη θέση «Τέντα») από συνεργείο της αποχέτευσης και του ΟΤΕ.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρίνιση παρακαλούμε να απευθύνεστε  στον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Κ. Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και συνεργασία!

Σίφνος, 11.02.2022