Δήμος Σίφνου – Ανακοίνωση: Ο δρόμος από την πλατεία του Αρτεμώνα  έως την Παναγία την Κόγχη θα είναι κλειστός για οχήματα, λόγω εργασιών (08.02.2022)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Τρίτη 8 Φεβρουαρίου 2022, ο δρόμος από την πλατεία του Αρτεμώνα  έως την Παναγία την Κόγχη θα είναι κλειστός για οχήματα, λόγω εργασιών από συνεργείο του ΟΤΕ  για αποκατάσταση βλαβών.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Σίφνος, 7/02/2022
ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ