Υπηρεσία Ύδρευσης -Αποχέτευσης: Κατασκευή αντλιοστασίων στους οικισμούς Κάτω Πετάλι – Πλατύ Πηγάδι (από 17 έως 30.01.2022)

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι από τη Δευτέρα 17/01/22 θα αρχίσουν εργασίες εκσκαφής και τοποθέτησης των αντλιοστασίων στους οικισμούς Κάτω Πετάλι έξω από το χώρο του μπάσκετ και στην πλατεία στο Πλατύ Πηγάδι και θα διαρκέσουν περίπου μέχρι τις 30/01/2022 για το λόγο αυτό θα πρέπει να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί.
Δεν θα μπορείτε να χρησιμοποιείτε τους χώρους στάθμευσης και να αφήνετε τα απορρίμματα στους κάδους που βρίσκονται μέσα στα Parking.
Επίσης για διευκόλυνση των εργασιών να μην σταθμεύετε κατά το μήκος του δρόμου που θα δουλεύουν τα συνεργεία.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 14.01.2022                                ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ