Δήμος Σίφνου: Συνεχίζεται η διανομή δωρεάν RAPID TESTS

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Η ΔΙΑΝΟΜΗ ΔΩΡΕΑΝ RAPID TESTS

O Δήμος Σίφνου ανακοινώνει ότι συνεχίζεται η δωρεάν διάθεση rapid tests, ώστε να ελεγχθούν προαιρετικά όσοι συμπολίτες μας απουσίαζαν για διακοπές και επέστρεψαν.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προμηθευτούν το rapid test και το αντίστοιχο έγγραφο από το Δημοτικό Κατάστημα Απολλωνίας (πρώην δημοτικό ξενώνα) καθημερινά (και το Σάββατο 8.1.2022, από τις 10:00 ως τις 14:00, για όσους επιστρέψουν στο νησί την Παρασκευή).
Ο διαγνωστικός έλεγχος και η πιστοποίηση του αποτελέσματος θα πρέπει να γίνεται ΜΟΝΟΝ στα φαρμακεία (στο φαρμακείο του κ. Ιωακείμ Φωτιάδη ή στο φαρμακείο του κ. Κωνσταντίνου Βαβρίτσα, τους οποίους και ευχαριστούμε για την πολύτιμη συνεργασία)!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!