• Αρχική
  • Γραφείο Τύπου
  • Ανακοινώσεις - Γραφείο Τύπου
  • Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Ύδρευσης -Αποχέτευσης: Προσοχή! Ο δρόμος από και προς το λιμάνι των Καμαρών στο ύψος της διασταύρωσης προς τη περιοχή “Μουγκού” θα παραμείνει κλειστός το Σάββατο 11/12/21  από τις 08:00 το πρωί έως τις 14:00 το μεσημέρι.!!

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των αναγκαίων εργασιών για την εκσκαφή και την σύνδεση του αγωγού με το κεντρικό αντλιοστάσιο θα παραμείνει κλειστός ο δρόμος από και προς το λιμάνι των Καμαρών στο ύψος της διασταύρωσης προς τη περιοχή “Μουγκού” το Σάββατο 11/12/21  από τις 08:00 το πρωί έως τις 14:00 το μεσημέρι.
Για όποιον είναι ανάγκη να εξυπηρετηθεί θα πρέπει να χρησιμοποιήσει το δρόμο από Τρουλάκι.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 10.12.2021

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ