Δήμος Σίφνου: Απαγόρευση διέλευσης παντός τροχοφόρου στο στενό από την οικία του κυρίου Νίκου Φουτούλακη “Παναγία Μπαλή” έως την πλατεία Πλατύ Πηγάδι (11.11.21)

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι από αύριο Πέμπτη 11/11/2021 ξεκινούν οι εργασίες αποκατάστασης των σκαμμάτων, στο στενό από την οικία του κυρίου Νίκου Φουτούλακη “Παναγία Μπαλή” έως την πλατεία Πλατύ Πηγάδι. Για το λόγο αυτό απαγορεύεται η διέλευση παντός τροχοφόρου και οι διερχόμενοι θα πρέπει να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 698 461 7653.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 10.11.2021

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ