Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Ύδρευσης – Αποχέτευσης: Διακοπή Υδροδότησης στον Οικισμό της Καταβατής (8.11.21)

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω αναγκαίων εργασιών για την τοποθέτηση αντλιοστασίου στον οικισμό της Καταβατής θα υπάρχει διακοπή υδροδότησης τη   Δευτέρα 8/11/2021 από τις 09:00 το πρωί έως τις 12:00 το μεσημέρι.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 698 461 7653.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 5.11.2021

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ