Δήμος Σίφνου: Ευχαριστήρια Ανακοίνωση

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ο Δήμος Σίφνου απευθύνει θερμές ευχαριστίες στο συμπατριώτη μας από το Κάτω Πετάλι κ. Κώστα Μπέλη Konstantinos Belis για τη μεσολάβησή του στη δωρεά μεταχειρισμένου, αλλά σε πολύ καλή κατάσταση, εξοπλισμού γραφείου, μεγάλης αξίας, η οποία θα χρησιμοποιηθεί για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου, των σχολικών μονάδων, συλλόγων και φορέων του νησιού.
Η δωρεά περιλαμβάνει:
•30 γραφεία,
•30 ερμάρια,
•30 καρέκλες γραφείου,
•30 υπολογιστές.
Και σε αυτή τη δωρεά, που έρχεται να προστεθεί στις μικρές ή μεγάλες δωρεές που κάνουν οι συμπατριώτες μας για κοινωφελείς σκοπούς, αποκαλύπτονται και φανερώνονται η αγάπη και το νιάξιμο που ο κάθε Σιφνιός, όπου κι αν ζει, νιώθει για το νησί μας.
Και είναι όλες πολύτιμες!
Ευχαριστούμε!
Σίφνος, 24.10.2021
Η Δήμαρχος Σίφνου
Μαρία Εμμ. Ναδάλη