Δήμος Σίφνου: Συντήρηση περιφερειακού δρόμου Απολλωνίας (γεφύρι Καργιού – Φυρρόγεια)

ΔΡΟΜΟΥ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

Σας γνωρίζουμε ότι από την Τετάρτη 13.10.2021 θα εκτελούνται εργασίες συντήρησης και αποκατάστασης φθορών σε τμήματα του περιφερειακού δρόμου της  Απολλωνίας (γεφύρι Καργιού – Φυρρόγεια).

Για το λόγο αυτό και για όσο διάστημα διαρκέσουν οι εργασίες (κατ΄ εκτίμηση 2 ημέρες, αναλόγως και των καιρικών συνθηκών), παρακαλείσθε για τον περιορισμό των μετακινήσεων στο συγκεκριμένο τμήμα του δρόμου στις απολύτως απαραίτητες, οι οποίες θα πρέπει να γίνονται με ιδιαίτερη προσοχή.

Για επιπλέον διευκρινίσεις μπορείτε να απευθύνεστε στο τηλέφωνο: 6977905581 (Αντιδήμαρχος Αντώνης Φραντζής).

Σίφνος, 12.10.2021