Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Καθαριότητας Ανακύκλωσης: Ανακοίνωση

unnamed file

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας γνωρίζουμε ότι από την ερχόμενη Κυριακή 03/10/2021, και κάθε Κυριακή δεν θα γίνεται πλέον   αποκομιδή απορριμμάτων.
Για το λόγο αυτό παρακαλούνται οι καταστηματάρχες να μην τοποθετούν απορρίμματα και ανακυκλώσιμα υλικά έξω από τα καταστήματά τους τις Κυριακές.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Φραντζή Αντώνιο, στο τηλέφωνο: 6977905581.
Ας φροντίσουμε όλοι το νησί μας να παραμείνει καθάρο.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία σας.

Σίφνος, 29.09.2021

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ