ΔΗ.Κ.Ε.Σ : Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Δωματίων & Διαμερισμάτων Σίφνου

• Κάθε Ενδιαφερόμενο

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Παρακαλούμε πολύ να μας ενημερώσετε το αργότερο έως τις 6 Σεπτεμβρίου 2021, για τη δυνατότητα κράτησης δωματίων  καθώς και το κόστος τους όπως παρακάτω:
Ένα (1) μονόκλινο δωμάτιο και ένα (1) δίκλινο με δύο κρεβάτια για συνολικά περίπου 4 διανυκτερεύσεις ανά δωμάτιο κάθε μήνα (δυο μέρες κάθε δεύτερο Σαββατοκύριακο) και για το διάστημα από μέσα Σεπτεμβρίου   2021 έως μέσα Ιουνίου 2022 για τη διαμονή των δασκάλων του Μουσικού Εργαστηρίου Σίφνου «Φραγκίσκη Ψαχαροπούλου Καρόρη» στις περιοχές Απολλωνία, Αρτεμώνα, Εξάμπελα, Καταβατή, Άνω Πετάλι ή Κάτω Πετάλι.
Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση.

Με εκτίμηση,

Για τη ΔΗ.Κ.Ε.Σ.