Γραφείο Δημάρχου: Ευχαριστήρια Ανακοίνωση

τ. Αντιδήμαρχο Σίφνου
Ανεξάρτητο Δημοτικό Σύμβουλο

Αγαπητέ Δημήτρη,

Η πρόσφατη παραίτησή σου από τη θέση του Αντιδημάρχου και η ταυτόχρονη αποχώρησή σου από την Ομάδα μας «Καινούργια Μέρα» ήταν ασφαλώς μια στενάχωρη και απροσδόκητη εξέλιξη για μας.

Εγώ προσωπικά αλλά και όλη η ομάδα σε ευχαριστούμε για τη μέχρι τώρα δημιουργική συνεργασία μας, ιδιαίτερα για τη σημαντική συμβολή σου στη λειτουργία του Σφαγείου και στην πολιτική προστασία στις τόσο δύσκολες συνθήκες που βιώσαμε.

Ευχόμαστε υγεία και καλή συνέχεια στη νέα πορεία που επέλεξες και στους μελλοντικούς σου στόχους!

Σίφνος, 16.7.2021

Μαρία Εμμ. Ναδάλη,