Δήμος Σίφνου – Κατασκευή Δικτύων Αποχέτευσης Κεντρικών Οικισμών : Απαγόρευση διέλευσης τροχοφόρων στον οικισμό των Εξαμπέλων

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από την  Παρασκευή 11/06/2021, θα ξεκινήσουν εργασίες για τα δίκτυα αποχέτευσης στον οικισμό των Εξαμπέλων  και συγκεκριμένα από την οικία του κ.Απόστολου Ραφελέτου  έως τη διασταύρωση στην οικία του κ.Αλιφραγκή (σκάλα Κλουβάτης).
Από το Σάββατο 12/06/2021 θα ξεκινήσουν οι εργασίες για την αποκατάσταση σκαμμάτων στο σοκάκι προς την εκκλησία του Αγίου Νικολάου έξω από την οικία του κ.Απόστολου Αρμελινιού.
Για το λόγο αυτό θα σας παρακαλούσαμε να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί και επισημαίνουμε ότι δεν θα επιτρέπεται καμία διέλευση τροχοφόρων.

Ζητάμε για άλλη μια φορά την κατανόηση και την προσοχή σας για λόγους ασφαλείας και για τη διευκόλυνση των εργασιών.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.
Σίφνος, 9.06.2021

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ