Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Ύδρευσης: Διακοπή υδροδότησης από το πρωί της Πέμπτης έως τις 13:00 το μεσημέρι στον οικισμό Βαθύ.

.σ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ

Λόγω εκτάκτων αναγκών θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την Πέμπτη 27 Μαΐου 2021 έχει προγραμματιστεί καθαρισμός της δεξαμενής στον οικισμό Βαθύ.
Για το λόγο αυτό θα υπάρχει διακοπή υδροδότησης από το πρωί της Πέμπτης έως τις 13:00 το μεσημέρι.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία.
Για οποιαδήποτε περαιτέρω ενημέρωση και πληροφορία να απευθύνεστε στον αρμόδιο Αντιδήμαρχο κ. Γεώργιο Κ. Γεωργούλη στο τηλέφωνο 6984 617 653.

Από το Δήμο Σίφνου