Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Ύδρευσης – Αποχέτευσης : Έναρξη εργασιών κατασκευής του Κεντρικού Αντλιοστασίου ΑΠ1 (25.05.2021)

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι από την ερχόμενη Τρίτη 25/05/2021 ξεκινούν εργασίες κατασκευής του Κεντρικού Αντλιοστασίου ΑΠ1, των δικτύων αποχέτευσης των κεντρικών οικισμών στην περιοχή «Μονγκού» (στην είσοδο του αγροτικού δρόμου από τον κεντρικό επαρχιακό δρόμο Απολλωνίας-Καμαρών).
Για το λόγο αυτό ο συγκεκριμένος αγροτικός δρόμος θα παραμείνει κλειστός για όσο χρονικό διάστημα χρειαστεί ώστε να ολοκληρωθούν οι εργασίες. Οι ενδιαφερόμενοι ιδιοκτήτες και αγρότες  θα εξυπηρετούνται από την πλευρά της Αγίας Βαρβάρας.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία.
Για  οποιαδήποτε ενημέρωση και πληροφορία που χρειάζεστε σχετικά, παρακαλούμε να απευθύνεστε  στον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Κ. Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984 617 653.

Σίφνος, 20.05.2021

ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ