Δήμος Σίφνου: Διακοπή υδροδότησης σε μεγάλο τμήμα του οικισμού του Πάνω Πεταλιού. (13.05.2021)

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Πέμπτη 13/05/2021, λόγω έκτακτης αντικατάστασης τμήματος δικτύου ύδρευσης στο Πάνω Πετάλι, θα υπάρχει διακοπή υδροδότησης σε μεγάλο τμήμα του οικισμού του Πάνω Πεταλιού.
Συγκεκριμένα, διακοπή νερού θα υπάρχει από τις 08:30 μέχρι τις 12:00 στην Πατσάνα (Άγιος Αντύπας), από το Γιοφύρι του Πάνω Πεταλιού μέχρι τον Αι Γιάννη και επίσης από το Γιοφύρι του Πάνω Πεταλιού (άλλη γραμμή) μέχρι το Π. Περ. Ιατρείο Σίφνου.
Οι εργασίες είναι επιβεβλημένες.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία.
Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984 617 653.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ

Σίφνος, 12.05.2021