• Αρχική
  • Γραφείο Τύπου
  • Ανακοινώσεις - Γραφείο Τύπου
  • Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Ύδρευσης – Αποχέτευσης : Έναρξη εργασιών σε ένα ακόμα τμήμα του οικισμού του Αγίου Λουκά (μετά τη σκάλα -κατάστημα «Γιάντα;»- με κατεύθυνση προς τον Αϊ -Σώστη, στην αρχή του οικισμού του Κάτω Πεταλιού)

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε ότι ξεκίνησαν οι εργασίες για τα δίκτυα αποχέτευσης σε ένα ακόμα τμήμα του οικισμού του Αγίου Λουκά (μετά τη σκάλα -κατάστημα «Γιάντα;»- με κατεύθυνση προς τον Αϊ -Σώστη, στην αρχή του οικισμού του Κάτω Πεταλιού).
Για λόγους ασφαλείας απαιτείται ιδιαίτερη προσοχή κατά τη μετακίνηση των κατοίκων στα συγκεκριμένα σημεία λόγω της στενότητας του δρόμου.
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο Γιώργο Γεωργούλη, στο τηλ. 6984617653.

Σίφνος, 10.05.2021