Δήμος Σίφνου: Εργασίες συντήρησης του δαπέδου στο χώρο της Παιδικής Χαράς Καμαρών

ΔΗΜΟΣ  ΣΙΦΝΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας γνωρίζουμε ότι στο χώρο της Παιδικής Χαράς Καμαρών έχουν ξεκινήσει εργασίες συντήρησης του δαπέδου.
Λαμβάνοντας υπόψη ότι, λόγω των μέτρων, έχει ανασταλεί σε όλη τη χώρα η λειτουργία των παιδότοπων και των εγκαταστάσεων Παιδικής Χαράς, αλλά και το γεγονός ότι στη συγκεκριμένη εγκατάσταση γίνονται εργασίες, παρακαλούμε ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΕΡΧΕΣΤΕ σε αυτήν.
Ελπίζοντας ότι σύντομα  τα παιδιά μας θα έχουν τη δυνατότητα να απολαύσουν  το παιχνίδι τους, σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία!
Σε περίπτωση που χρειάζεστε περαιτέρω διευκρινίσεις, παρακαλούμε να επικοινωνείτε  με τον Αντιδήμαρχο κ. Γιώργο Κ.  Γεωργούλη, στο τηλέφωνο: 6984617653.

Σίφνος, 10.03.2021