Δήμος Σίφνου – Υπηρεσία Ύδρευσης Αποχέτευσης: Αποκατάσταση σκάμματος στο τμήμα του δρόμου που οδηγεί στο Αλιευτικό Καταφύγιο του Πλατύ Γιαλού (10/3 – 13/3 /21)

unnamed file 1

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Αγαπητές φίλες,

Αγαπητοί φίλοι,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από την Τετάρτη 10/03/2021 θα ξεκινήσουν οι εργασίες αποκατάστασης του σκάμματος στο τμήμα του δρόμου που οδηγεί στο Αλιευτικό Καταφύγιο του Πλατύ Γιαλού.

Για το λόγο αυτό, ο δρόμος θα παραμείνει κλειστός για μεγάλα οχήματα για δύο (2) ημέρες (έως και το πρωί του Σαββάτου 13/03/2021).

Για λόγους ασφάλειας και προκειμένου να διευκολυνθούν οι εργασίες αποκατάστασης, παρακαλούμε να επιδείξετε την ανάλογη προσοχή και να μην κινείστε στο τμήμα αυτό κατά το διάστημα εκτέλεσης των εργασιών.

Για οποιαδήποτε ενημέρωση και πληροφορία σχετικά με τις εργασίες μπορείτε να απευθύνεστε στον Αντιδήμαρχο Γιώργο Γεωργούλη (τηλ. επικ.: 6984617653).

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία!

Σίφνος, 9.3.2021

Ο Αντιδήμαρχος Γιώργος Γεωργούλης