Δήμος Σίφνου: Συλλυπητήριο μήνυμα για την απώλεια του Γιώργου Σουλιώτη

ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ

Με ειλικρινή θλίψη συλλυπούμεθα την οικογένεια του συμπολίτη μας Γιώργου Σουλιώτη, που έφυγε χτες για το αιώνιο ταξίδι και προσευχόμαστε για την ανάπαυση της ψυχής του.
Μέσα, λοιπόν, σε αυτό το λυπηρό κλίμα, ας εντείνουμε ακόμα περισσότερο την προσπάθειά μας να τηρούμε και να συμμορφωνόμαστε απολύτως με τα μέτρα προστασίας.
Όσο δύσκολο κι αν φαίνεται, είναι ο μόνος δρόμος που έχουμε και πρέπει ενωμένοι να τον περπατήσουμε, με επίγνωση και συνειδητή συμπεριφορά.

Σίφνος, 11.12.2020